Audyty i Analizy

"Analiza to nic innego jak uruchomienie systemu antywirusowego, który jasno wychwytuje i ujawnia nieprawidłowości działania organizacji" Gracjan Sasim

Analiza przedsiębiorstwa to jasne wskazanie, w jakiej kondycji znajduje się firma oraz odsłania wszystkie błędy funkcjonowania komórek organizacji i jasno wskazuje ile taki model działań traci oszczędności. Analitycy SAS Consulting to profesjonaliści w dziedzinach produkcji, sprzedaży, logistyki oraz układania procesów biznesowych. Dzięki ich wiedzy oraz praktycznemu podejściu dostaną Państwo kompendium wiedzy na temat obszarów, które krytycznie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizacji.

W naszej ofercie posiadamy:
a) Analizy operacyjne
b) Analizy efektywności procesów biznesowych
c) Analizy efektywności zespołów

Każdy rodzaj analizy może dotyczyć całego przedsiębiorstwa lub wybranych komórek organizacji. Zasadą firmy SAS Consulting jest dostarczenie pełnego wykazu nieprawidłowości w działaniu głównych i pobocznych procesów biznesowych, efektywności wykorzystania maszyn oraz zespołu, jak również systemów zarządzania działami i przepływów informacji. Jednak najistotniejszym w analizie jest wykaz kosztów, jakie są generowane przy zachowaniu obecnego sposobu funkcjonowania.

Analiza zakończono jest wnioskiem, które określają błędy krytyczne, których eliminacja bezpośrednio wpłynie na poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa a co się z tym wiąże na wygenerowanie oszczędności.

Serdecznie zapraszamy do konsultacji z naszym zespołem.


Zapraszamy do pobrania ulotki