Coaching

"Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej." XIV Dalajlama

Taki właśnie jest Coaching. Każdego, kto pragnie stawić czoło dylematom życiowym czy zawodowym, nurtującym sprawom niedającym zasnąć lub doszli do wniosku, że coś w życiu po prostu jest nie tak, zapraszamy na proces wewnętrznego doskonalenia się by osiągnąć wewnętrzną harmonię i polepszyć efektywność swoich działań. To, co odkryjesz podczas sesji coachingowych to własną wewnętrzną siłę i radość, która pozwoli ci w ustaleniu konkretnych celów, podejmować trafniejsze decyzje, w pełni korzystać ze swoich naturalnych umiejętności i potencjału.

Profesjonalny zespół certyfikowanych Coachów pomoże Państwu przekraczać bariery, wyjść z własnej strefy komfortu i dostrzec nowe możliwości, poznać lepiej samego siebie oraz co najistotniejsze podnieść poczucie własnej wartości. Wykorzystywane przez naszych specjalistów metody i ćwiczenia oparte zostały na podłożu wiedzy medycznej i biznesowej, czerpiącej z psychologii eksperymentalnej, poznawczo-behawioralnej, psychoterapii, socjologii, antropologii kulturowej, neurofizjologii, neurolingwistyki, zarządzania projektowego oraz mnemotechnik.

SAS Consulting proponuje coaching, jako poszerzanie granic ludzkich możliwości, aby dokonały się zmiany w życiu jednostek, ich organizacji i w ich świecie. Forma ta uznana, jako najtrafniejsza i najbardziej efektywna w procesie rozwoju osobistego oraz zawodowego.

Zapraszamy


Zapraszamy do pobrania ulotki