Life Coaching

"Człowiek jest tym, o czym myśli przez cały dzień" Ralph Waldo Emerson

Wyobraź sobie, że masz swoje życie na dłoni. Jeżeli jesteś smutny to możesz na dłoni zobaczyć smutek, jeżeli cieszysz się życiem to zobaczyć tam możesz radość, potrzebę bycia z kimś lub kochania. Zobaczysz na dłoni siebie. Wyobraź sobie również, że możesz zrobić z życiem, które masz na dłoni wszystko, co sprawi byś się poczuł szczęśliwy.

Masz w sobie potencjał, który sprawi, że codziennie będziesz odkrywał jak to jest oddychać na nowo, cieszyć się każdym dnie i każdym spotkanym człowiekiem. Natura wyposażyła cię w ciało i umysł a wszystko, co sprawi byś prawdziwie płakał ze szczęścia jest w tobie i dostałeś to za darmo. Jak? Otóż są sposoby i metody na to by spojrzeć na siebie z zewnątrz. Są techniki, które pozwalają skupić się na swoich wartościach i powrocie na właściwe zdrowe tory myślenia. Metody pozytywnego i radosnego myślenia, które choć wymagają wysiłku sprawią, że odnajdziesz najcenniejszą osobę, którą możesz zmienić - siebie!

Dzięki naszym Coachom poznasz techniki oraz metody, które możesz wykorzystać w codziennym życiu a także nauczyć sposobów pozytywnego myślenia znajomych. Sesje life coachingu skupiają się na rozwiązywaniu nurtujących cię dylematów a także pozwolą inaczej spojrzeć na relacje z najbliższymi.

Dzięki takim sesjom odkryjesz i skupisz się na pogłębieniu: Dzięki spotkaniom z naszym Coachem odkryjesz, co dla ciebie w życiu jest najważniejsze, co oznacza ?jesteś swoimi myślami? i jak możesz sam wpłynąć na swoje życie by zacząć myśleć pozytywnie i odkrywać szczęście oraz spełniać się w roli managera, matki, brata czy przyjaciela.

Serdecznie Zapraszamy


Zapraszamy do pobrania ulotki