Analiza efektywności zespołów

Poprawa efektywności pracy zespołów zarówno produkcyjnych jak i handlowo usługowych to dziedzina, w której SAS Consulting od wielu lat odnosi sukcesy. Rozpoczynając od analizy zatrudnienia oraz weryfikacji kompetencji pracowniczych przez pomoc w organizacji procesów zarządzania zasobami ludzkimi w tym procesach rekrutacyjnych oraz podnoszących kwalifikacje zawodowe w dziedzinie zarządzania zespołami czy procesami sprzedażowymi.

Celem analizy efektywności zespołów jest obnażenie braków oraz wad współpracy w zespołach, braków kompetencji poszczególnych pracowników, co w rezultacie prowadzi do wariantu restrukturyzacji lub określenia potrzeb szkoleniowych.

SAS Consulting prowadzi szereg szkoleń praktycznych, które są unikalne na rynku polskim a charakteryzują się połączeniem znanych metod konsultingu, couchingu z mentoringiem. Nasi konsultacji pracują wraz z kierownikami jak i szeregowymi pracownikami w terenie, co gwarantuje realne sytuacje i prowadzi do błyskawicznych efektów zmiany zachowań, co głęboko odczuwalne jest w komforcie pracy i przychodach firmy.

Zapraszamy do pobrania ulotki